Kdo je RESIDOMO?

Jsme největším poskytovatelem nájemního bydlení v České republice a dceřinou firmou mezinárodního investora, společnosti Round Hill Capital (RHC), která se specializuje na správu větších portfolií nájemních rezidenčních nemovitostí napříč Evropou. RHC vlastní bytové domy ve Velké Británii, Německu, Nizozemí, Finsku a v dalších zemích. Od roku 2015 působí také v České republice, spolu s americkou investiční společností Blackstone vlastní a spravuje prostřednictvím RESIDOMO 43 000 nájemních bytů v Moravskoslezském a od dubna 2018 i v Olomouckém kraji.

V čele společnosti RESIDOMO je od listopadu 2017 generální ředitel Jan Rafaj, který je zároveň prvním viceprezidentem Svazu průmyslu a dopravy ČR.

Naší dlouhodobou strategií je rozvíjet své bytové portfolio za účelem poskytování kvalitního nájemního bydlení a uspokojování potřeb klienta.

Společenská odpovědnost

Zakládáme komunitní centra pro seniory

Zakládáme komunitní centra pro seniory

Naši zaměstnanci pořádají pravidelné vánoční sbírky

Naši zaměstnanci pořádají pravidelné vánoční sbírky

Fandíme přírodě v Beskydech

Fandíme přírodě v Beskydech

Časopis RESIDOMO

Pravidelně vydáváme informační magazín pro naše nájemníky.

Všechna čísla

Soutěže RESIDOMO

PODMÍNKY SOUTĚŽE SEVERNÍ MORAVA VAŠIMA OČIMA

26. června 2018 | tiskova-zprava

PODMÍNKY SOUTĚŽE KŘÍŽOVKA

26. června 2018 | tiskova-zprava

PODMÍNKY SOUTĚŽE DÝŃOVÝ RECEPT

26. června 2018 | tiskova-zprava

Vše pro média

Aktuality

Odstávka teplé vody v Karviné

Vážení nájemci a uživatelé bytů, dovolujeme si Vám oznámit, že v termínu od 28. 8. 2018 od 22:00 hod. do 30. 8. 2018 do 8:00 hod, dojde na území města Karviná k plánovanému přerušení dodávky teplé vody.

Číst dále

Linka RESIDOMO mimo provoz

z technických důvodů se dne 6. 8. 2018
nelze dovolat na Linku RESIDOMO

Číst dále

Chybné evidenční listy

V současných dnech byly některým nájemcům distribuovány nové Evidenční listy s platností od 1. 8. 2018 z důvodu změny měsíčních úhrad za plnění poskytovaná ve spojení s užíváním bytu (tzv. splátky na služby). V některých případech však došlo, z důvodu softwarové chyby, k nesprávnému uvedení délky platnosti nájemní smlouvy (v kolonce „Smlouva do“).

Číst dále

Napsali o nás

14.9.2018 - Právo

Pilotní projekt Cesta domů, který má pomoci dětem z domovů a pěstounských rodin postavit se na vlastní nohy, spustil největší provozovatel nájemného bydlení v ČR, společnost Residomo a její nadační fond.

Číst dále

17.7.2018 - Ostravský týdeník

Společnost Residomo letos nabízí návštěvníkům Colours pohodlnou dopravu v noci z festivalu do Ostravy-Poruby, Karviné, Orlové, Havířova a Frýdku-Místku.

Číst dále

20.6.2018 - blesk.cz

Karviná chce rozšířit bezdoplatkové zóny a vytlačit problémové lidi
Město Karviná rozšíří bezdoplatkové zóny, v nichž nově příchozí obyvatelé nebudou moci pobírat doplatky na bydlení.

Číst dále